AXIS – Rozeznání SPZ vozidel (ANPR)

Otevírejte závoru automaticky pomocí SPZ automobilu. S kamerou AXIS.

Všechny firmy sbírají o nás veškeré dostupné informace aby byly schopny nábídnout relevantní výrobek, zacílít reklamu nebo zjistit kdy a kde se pohybujeme. SPZ vozidla může sloužit jako jeden z informčních znaků o nás, kde třeba zjistíme jak často a kdy nás zákazník z firmy XXZY navštěvuje.

SPZ info

Tady je naše řešení  –  řešení které šetří peníze , čas a zlepšuje evidenci vozidel která se pohybují v průmyslovém areálu nebo na soukromých parkovištích.

Stačí jediné – kamera AXIS. Součástí je pak instalace programu do kamery, která může fungovat zcela autonomně bez počítače a dalších nutných IT zařízení.

Ihned po přečtení, v případě že je SPZ na TZV White listu je závora automaticky otevřena. může být i otevřena jen s tím, že zaznamená SPZ vozidla. To záleží na nás. Máme pak SPZ, datum a čas kdy vozidlo přijelo a kdy zase odjelo . Není již třeba žádného sešitu pro zapsání těchto údajů.

Projektování a dodávky bezpečnostních řešení, Kamerových systémů, Vstupních systémů, Bezpečnostní velíny, Inteligentní management budov ( PSIM )