Zabezpečovací systémy

Proč si pořídit zabezpečení objektu ? Jak na vstupní dveře?

ja-114e

Součástí základního zabezpečení objektu jsou většinou nákladné zámky, bezpečnostní štítky atd…, které sice v delším čase, ale většinou pachatel překoná.

V případě použití elektronického zamykání – ať už na bázi číselných kombinací, chipových karet nebo nejlépe kombinací obou se minimalizuje nebezpečí vniknutí pachatele.

V dalším kroku pak již s tímto řešením souvisí budoucí úspory za výrobu klíčů, cena nové vložky při ztrátě klíče atd. Rovněž tak, že někdo klíč najde a použije jej než stihnete se vrátit do objektu a dveře znova zabezpečit. náklad na novou kartu je ve výči několika korun a její doprogramování netrvá ani minutu. V případě použití klíče tyto výhody neexistují.

vstupní kodovací klavesnice

Zde představujeme univerzální kompktní řešení pro všechny situace s názvem SK6-Xcam které obsahuje jak čtečku karet, tak klávesnici , tak i tlačítko pro zvonek. Je možné připojit i REX (odchodové)  tlačítko pro dveře bez kliky. K tomuto zařízení není již třeba žádná další řídící jednotka.

Kamerové a vjezdové systémy na míru, IoT pro úsporu energie ( vč. 5G komunikace), Industrial 4.0, Inteligentní management budov a areálů,