Naše služby

Bezpečnostní kamery, alarmy, kamery pro solární elektrárny a LAN prvky

Instalace a návrhy kamerových systémů, servis, jejich údržba. Zajištění instalace bezpečnostních alarmů a přístupových systémů pro RD, administrativní objekty, výrobní haly….atd

Automatické vjezdy se závorami, čtení SPZ vozidel, evidence vjezdů a docházka​

Moderní řešení pro parkování ve firmách , evidence vjezdů a modernizace závor, propojení s docházkou v cloudu, počítání osob, detekce v kamerách dle vybraných parametrů, atd

em320 - IOT sensor

Měření a záznam teploty - IOT

Dodáváme řešení pro gastroprovozy certifikované měření teploty, vlhkosti  a jiných veličin, které jsou většinou součástí HACCP protokolu. Jedná se o skenování např. teploty lednic a mražáků v pravidelných intevalech a hodnoty jsou pak ukládány do Cloudu kde je zajištěna jejich bezpečnost a současně pro uživatele umožněn přístup z libovolného místa. Současně jsou řešena takto jednoduše i různé lokality jejichž všechna data jsou sdružena na jednom místě s možností je pak zpracovávat do tabulek, grafů atd..

Timelaps / časosběr
instalace kamer na stavbách

Zajišťujeme technologii na cloudu pro časosběrné snímky a ukládání dat z kamer do Cloudu místo běžného NVR. Data jsou uloženy na bezpečných úložištích s jednoduchým přístupem přes internet a možností pozdějšího vytváření videí.

Termální kamera a měření

Termální kamery, IOT a komunikace přes internet.

Instalace systému JohnGuest (UK) pro podlahové topení, kombinace s inteligentním systémem vytápění Salus nebo jinými IOT prvky pro automatické ovládání a kontrolu teploty (smart home)